Contact

Contactformulier

Heeft u een vraag of opmerking?
Vul dan het onderstaande formulier in en wij nemen z.s.m. contact met u op.
  • Velden met (*) zijn verplicht
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Contactgegevens

Email

Afdeling

Mobiel

Schaap Holland

info@schaapholland.com
Receptie
+31 (0)321-335050

Directeur consumptie- en pootaardappelen

Hans Geling
h.geling@schaapholand.com
Consumptie / Pootgoed
+31 (0)6-51585282

Verkoop Pootgoed

Dirk Stellingwerf
d.stellingwerf@schaapholland.com
Europa & Afrika
+31 (0)6-10990684
Leon Haanstra
l.haanstra@schaapholland.com
Internationaal
+31 (0)6-43695634

Rassenonderzoek

Theo Meulendijks
t.meulendijks@schaapholland.com
Rassen vergelijkings onderzoek
+31 (0)6-51764106
Iris Smits
i.smits@schaapholland.com
Teelt optimalisatie licentie rassen
+31 (0)6-82260888

Inkoop

Dik van der Linde
d.v.d.linde@schaapholland.com
Schil- en industrieaardappelen
+31 (0)6-51215027
Wimjan Brasser
w.brasser@schaapholland.com
(Bio) Tafelaardappelen
+31 (0)6-13446777
Rene Hegge
r.hegge@schaapholland.com
Noord- & Oost Nederland / Duitsland
+31 (0)6-22525059
Peter Claassen
p.claassen@schaapholland.com
Handel
+31 (0)6-51180361
Hans Bultman
h.bultman@schaapholland.com
Pootgoed
+31 (0)6-53594207
Francis Verrue
f.verrue@schaapholland.com
Pootgoed FR
+32 499840000

Logistiek/Administratie

Gesly Slomp
g.slomp@schaapholland.com
Logistiek & administratie Pootgoed
+31 (0)6-53424615
Tom Schaap
administratie@schaapholland.com
Administratie Consumptie en Pootgoed
+31 (0)321-335050
Alex van der Velden
a.v.d.velden@schaapholland.com
Verkoop Consumptie Export
+31 (0)6-10904040
Sjoerd Wijngaarden
s.wijngaarden@schaapholland.com
Logistiek Consumptie / Pootgoed
+31 (0)6-20499580
Francis Verrue
f.verrue@schaapholland.com
Logistiek Pootgoed vanuit FR
+32 499840000
Peter Claassen
p.claassen@schaapholland.com
Aanvoerplanning
+31 (0)6-51180361